برگزاری جشنواره هفته پژوهش و فناوري در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

29 آذر 1394

آيين بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجتماعات شهيد بهشتي با حضور رییس دانشگاه، نماينده نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، اعضای هیات رییسه، اعضای هيأت علمي، كاركنان و دانشجويان برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مراسم گفت: دانشگاه در هزاره سوم بايد متناسب با شرايط زمان باشد و جايگاه دانش و فناوري در اين امر كاملا ويژه است.
دکتر علیرضارئیسی ضمن اعلام حمايت از پژوهش و فناوري در دانشگاه افزود: پژوهشگران برجسته‌اي در دانشگاه علوم پزشكي فعاليت مي‌كنند كه باعث افتخار و سربلندي استان هستند.
معاون تحقیقات و فنآوری دانشگاه نیز در این مراسم گفت: چشم انداز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر فراهم کردن ظرفيتي است كه بهترين شواهد لازم را براي پاسخ به تمامی سوالات مرتبط با تامين سلامت جمعيت تحت پوشش خود (استان بوشهر) فراهم كند و در همكاري با بهترين مراكز علمي و تحقيقاتي ملي و بين‌المللي، پژوهش‌هايي در مرز دانش انجام داده و محصولات دانش بنيان با هدف خلق ثروت تولید نماید.
در ابتداي این مراسم با مرور بیانات مقام معظم رهبري در خصوص اهميت پژوهش و فناوري در كشور و اقتصاد دانش بنيان به عنوان يكي از پايه‌هاي اقتصاد مقاومتي، نقش برجسته پژوهش درتوسعه کشور تبیین شد.
در پايان از پژوهشگران برتر دانشگاه در سه بخش اعضای هيات علمي، كاركنان و دانشجويان تقدير شد. اسامي برگزيدگان به شرح ذيل مي‌باشد:
• هيأت علمي: دكتر آزيتا نوروزي، دكتر كامران ميرزايي، دكتر مريم رواني‌پور، دكتر بهمن رماوندي، دكتر مسعود بحريني، دكتر محمد سيدآبادي، دكتر رضا طاهرخاني، دكتر علي موحد و دكتر فاطمه فرشادپور
• كاركنان: خانم‌ها مرضيه غريبي، پروانه راستگو، دكتر غزال مرتضوي و آقاي علي عالي‌زاده
• دانشجويي در سه گروه دكتري تخصصي پ‍ژوهش، كارشناسي ارشد و دكتري حرفه‌اي پزشكي و دندانپزشكي:
- دكتري تخصصي پژوهشي: آقاي حسين دارابي و خانم اكرم نجفي
- كارشناسي ارشد: آقاي احمد ستوده، آقاي محمدسعيد ميرزايي، خانم راحله كفايي و خانم م‍ژگان زارعي
- دكتري حرفه‌اي پزشكي و دندانپزشكي: آقاي فرزان عضدي، آقاي آرمان هاشمي و خانم سحر زندي

اسامی رابطین برتر سایت دانشگاه:
معاونت‌ها: محمد بهی، معاونت بهداشتی.
دانشکده‌ها: فرزانه نوروزی و کرم زاده، دانشکده پرستاری و مامایی.
شبکه‌ها: علیرضا امینی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی.
بیمارستان‌ها: اعظم صحت پور، بیمارستان بقیة الله الاعظم دیلم.
مدیریت‌ها: سیده طوبی درخشنده، مدیریت آمار و فناوری.
ادارات و دفاتر: سمیه باغبانی، دفتر استعدادهای درخشان.

همچنين خانم دكتر آزيتا نوروزي دکترای آموزش بهداشت و عضو هیات علمی دانشکده بهداشت به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه انتخاب شد و كتاب «طعم، رنگ و بو در آب آشاميدني(معرفي، شناخت و كنترل)» تالیف آقايان دكتر سينا دوبرادران و مهندس داريوش رنجبر به عنوان كتاب برگزيده دانشگاه معرفی شد.


کلمات کلیدی:
جشنواره     هفته     پژوهش    
تعداد بازدید:   ۱۸۰

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >